Hakkımızda             

   2014 yılında kurulan firmamız, sektörümüzde son on yılda uygun fiyat ve kaliteli hizmet anlayışıyla marka olmuş  "ÜNLÜ" markasının temsilinin devamı nitelikte olup. İkitelli Organize Sanayi Bölgesi Tormak Sanayi Sitesi'nde faaliyetlerini sürdürmektedir.

Firmamız tüm çelik ihtiyaçlarınızda "Uygun Fiyat ve Kaliteli Hizmet Anlayışı" ilkemizle sizlere hizmet vermektedir. Firmanıza en uygun malzemeyi elektronik makinelerimizde kesip, en uygun fiyatlarla en kısa zamanda fabrikanıza teslim etmekteyiz.

"ÜNLÜ" Müşterisi Olmak Saygınlık ve Ayrıcalıktır...

Firmamızın Misyonu ; Yıllara dayanan ve sektörümüzde bilinen bir isme sahip olmanın bilincinde olup, müşterilerimize her zaman hak ettiği değeri vererek hizmet etmeye çalışmaktır.

Sektörümüzdeki güvene dayalı problemlerin bilincinde olarak daima dürüstlük ilkesinden taviz vermeden siz değerli müşterilerimizin tüm ihtiyaçlarını karşılamaya çalışmaktayız.

"Ünlü" müşterisi olmanın saygınlık ve ayrıcalığını siz değerli müşterilerimize sunmak için her daim işimizden kazandığını işine yatıran ve ilkeli bir yönetim anlayışını sürdürmeye gayret eden yapımızı korumaya devam edeceğiz.
           
 
Ünlü Metal Çelik
San. Tic. Ltd. Şti.


İkitelli O.S.B. Tormak San. St.
N Bl.No 11
Başakşehir – İSTANBUL
Tel : 0212 486 22 45-46
Fax : 0212 486 22 10
info@unlumetalmakina.com